COVID-19 Pandemi Sürecinin Kadın Girişimcilere Etkisi Anketi

Değerli Kadın Girişimcimiz
Öncelikle sağlıklı günler için alınan önlemlerin olumlu sonuçlar yaratması ve en kısa zamanda sağlıkla normale dönmek en büyük dileğimiz. Bir taraftan sağlık krizini yönetmeye çalıştığımız süreçte salgının ekonomiye olumsuz etkileri de maalesef artarak devam ediyor ve her birimiz hizmet alanlarımızda sektörel ekonomik sıkıntıları yakinen hissediyoruz.
TOBB Kadın Girişimciler Kurullarımızın çalışmaları kapsamında üyelerimiz ve tüm kadın girişimcilerimizden gelen ve gelecek talepler doğrultusunda destek odaklı projelerimizi uygulayıp devam ettiriyoruz.

Pandemi sürecinde yaşanan sektörel sıkıntılara dair talepler, çözüm önerileri, destek programları, yaşanan süreçteki yeni ekonomik değişimlerde sektörel uyum zorlukları analizlerini güncellemek, raporları oluşturarak taleplere yönelik destek programları oluşturmak, taleplere dair veriler çözüm odaklı çalışmalar yapmamız ve İl Kadın Girişimciler Kurullarımızdan öncelikli beklentileri belirleyerek fayda yaratmak için katkı sağlayacaktır.

Batı Akdeniz İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlarımız aracılığı ile toplayacağımız verilerin ilin beklentilerine uygun çalışmalara başlık oluşturması ve fayda yaratması, kurullarımız öncülüğünde taleplerin TOBB, Odalarımız, ilgili bakanlık ve kurumlar bünyesinde gündeme alınması, hayata geçirilmesi, tarafımızdan takibi yönünde önemli olacaktır.


Bu kapsamda veri toplamak üzere oluşturduğumuz anket içerikli soruları cevaplamanızı ayrıca varsa eklemek istediğiniz görüş ve önerinizi de kısaca paylaşmanızı rica ediyor, sağlıklı, bereketli, iyi haberler alacağımız aydınlık günler ve çalışmalarınızda kolaylıklar diliyoruz.

Saygılarımla
Sevim ZORLU
TOBB Burdur Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı


Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2021 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.