ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE ! TOBB 22. TÜRKÇE KONUŞAN YABANCI GİRİŞİMCİLER PROGRAMI HK.

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE (SÜRELİDİR)

TOBB-Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin başkanlığında 23 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 09:00-12:00 saatleri arasında, Odamız Konferans Salonunda Türkçe konuşan 22 ülkeden 48 girişimci ile ikili iş görüşmeleri yapılacaktır.

ikili iş görüşmesine katılacak üyelerimiz 21 Kasım 2019 Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar Odamız Sekreterliğine bildirmeleri rica olunur. 

İletişim:
Şükran Kayım
Özel Kalem Memuru
(0 248) 234 62 05 Dahili 100

TOBB 22. TÜRKÇE KONUŞAN GİRİŞİMCİLER PROGRAMI
ÜLKE ESASINDA KATILIMCI LİSTESİ

 

Afganistan

MOHAMMAD ARİF SADRİ  /  Kabil

Sadri Dawa Ltd. firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Türkiye’deki ilaç üreticilerinden ithalat yapmaktadır. İlaç İthalatçıları ve Üreticileri Derneği, Aydın Afganistan Eğitim ve Kültür Derneği üyesidir.

Başta ilaç üreticileri ve toptancıları olmak üzere medikal sektöründe faaliyet gösteren üretici firmalarla görüşmek istemektedir. Ayrıca Afganistan pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile işbirliği görüşmesi yapmak istemektedir.

Cep Telefonu: + 93 781 542 547 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Türkiye Telefonu: + 90 552 445 80 00 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SAYED MAHBOB HASHIMI  /  Cevizcan

Mustafa Nasoom Sadaat ltd. firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Torku markasının Afganistan bayisidir. Çikolata ve bisküvi çeşitlerinin ithalatını yapmaktadır. Belh Ticaret ve Yatırım Odasına üyesidir.

Başta gıda üreticileri olmak üzere, tarım sektöründe faaliyet gösteren firmalarla iş birliği görüşmeleri yapmak istemektedir.

Cep Telefonu: + 93 786 232 123 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cep Telefonu : + 93 799 127 407 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BISMILLAH HAMDARD  /  Mezar-ı Şerif

Peshgam Asia Turkman LTD şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Değirmencilik ve un sektöründe faaliyet göstermektedir. Un fabrikaları sahibidir. Belh Ticaret, Sanayi ve Madenler Odası üyesidir.

Başta değirmen makineleri üreticileri olmak üzere gıda s sektöründe faaliyet gösteren firmalarla iş birliği görüşmeleri yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 93 799 265 696
Cep Telefonu : + 93 786 535 251 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Arnavutluk

KRİST PETRAJ ZİÇİSHATİ  /  Tiran

In Puglia Albania restoranının sahibi ve Leadersip Albania Derneğinin yöneticisidir.

Gıda ürünleri ve restoran malzemeleri temininde yoğunlukla İtalyan firmaları ile çalışmaktadır. Gıda mallarının ve restoran malzemelerini Türkiye’den satın almak istediği için bu konularda faaliyet gösteren sektör temsilcileri ile görüşmek yapmak istemektedir. Ayrıca, restoran, otel işletmecileri ve turizm sektörünün diğer alanlarında faaliyet gösteren şirket temsilcileri ile işbirliği yapmak istemektedir.

Cep Telefonuı: + 355 69 730 85 09
Cep Telefonu: + 355 69 721 47 12 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

LUAN GILA  /  Tiran

Elix Karavasta sh.p.k. firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Salyangoz üretim ve ticareti konusunda faaliyet göstermektedir. Ayrıca tekstil sektöründe de faaliyet göstermektedir. Durres Ticaret Odası üyesidir.

Başta gıda üreticileri olmak üzere tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm firma temsilcileri ile görüşmek istemektedir. Ayrıca, Arnavutluk pazarına ilgi duyan ve yatırım ortamının avantajlı potansiyelini birlikte değerlendirebileceği sektörlerin temsilcileri ile işbirliği yapmak istemektedir.

Cep Telefonu :  + 355 672 01 11 99                                    e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Azerbaycan

NAİB HASANOV / Bakü

Gavali Group Gıda Dış Tic. Ltd. Şti. şirketinin ortağı ve üst düzey yöneticisidir. Kuru-yemiş, kuru meyve ve şekerleme, çikolata sektöründe toptan ve perakende ticaret yapmaktadır. Şirketin Bakü’de iki adet, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te ise 1 adet satış mağazası bulunmaktadır.

Başta gıda üreticileri olmak üzere, Azerbaycan pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 994 12 440 43 33
Cep Telefonu: + 994 50 208 90 08 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Türkiye Telefonu: + 90 539 305 00 15

ELÇİN BABAYEV    / Bakü

Baki Tekstil Fabrik firmasının üst düzey yöneticisidir. Şirket, çorap, çamaşır ve iş giysileri imalatı yapılmaktadır. MUSİAD, ASK, MORSAL derneklerine üyesidir.

Başta tekstil üreticileri olmak üzere Azerbaycan pazarına ilgi duyan sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 99 412 412 02 06 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cep Telefonu : + 99 455 454 00 01 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bulgaristan

GYURSEL REMZİEV INGILIZOV -  HEYET BAŞKANI  /  Sofya

Ingiliz Group LLC. Firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Şirket ayakkabı sektöründe faaliyet göstermekte, ayakkabı, kalıp, taban astarı ve jurdan taban üretmektedir.

Bulgaristan’da deri fabrikası kurmak isteyen sektör temsilcileri ile iş birliği görüşmesi yapmak istemektedir. Ayrıca başta ayakkabı toptan satışı yapan firmalar olmak üzere Avrupa pazarına açılmak isteyen tüm sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 359 350 39 04 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cep Telefonu: + 359 899 91 00 00 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OKTAY FİKRET RAMADAN  /  Sofya

ZP Oktay Ramadan firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Şirket serada ve açık alanda sebze üretimi yapmaktadır ve toptan ve perakende taze meyve sebze ticareti ile uğraşmaktadır. Ayrıca Haskovo şehrinde spor salonu işletmektedir. Deliorman Girişimciler Derneği üyesidir.

Başta tarımsal üretim yapan sektör temsilcileri olmak üzere, özellikle tarım makineleri ve ekipman üreticileri ile görüşmek ve işbirliği yapmak istemektedir.

Cep Telefonu: + 359 878 605 522 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SEYHAN SALİ MYUMYUN  / Haskovo

Djenny line aile şirketinin ortağı ve üst düzey yöneticisidir. Şirket tekstil sektöründe faaliyet göstermekte ve spor giyim üretimi yapmakta, perakende ve toptan tekstil ürünleri ticareti ile uğraşmaktadır. Ayrıca, Haskovo şehrinde iki restoran ve iki spor sahası işletmektedir. Deliorman Girişimciler Derneği üyesidir.

Tekstil üreticileri, spor malzemesi üreticileri ve toptan ticareti yapan firmalar ve restoran ekipman üreticileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 359 386 32 323
Cep Telefonu: + 359 887 70 40 70 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gürcistan

RASUL NASIBOVI  / Tiflis

Orient Plus adli aile şirketinin ortağı ve üst düzey yöneticisidir. Şirket gıda ve temizlik ürünlerinin toptan satışı ve dağıtımı yapmaktadır.

Başta gıda ve temizlik ürünleri üreticileri ve toptancıları olmak üzere, Gürcistan pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 995 555 89 77 98 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İran

SAMAD ROUHI BELVIRDI  / Tebriz

İran’da, gıda maddeleri ve şekerleme ürünleri üretimi konusunda lider şirketlerden biri olan Tolid Bastani Etminan Azargol Co şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir.

Gıda hammaddesi üreticileri, gıda makineleri üreticileri, uluslararası ticaret şirketleri ve ambalaj ve paketleme firmalarının yetkilileri ile iş birliği görüşmesi yapmak istemektedir. Ayrıca Avrupa pazarına açılmak üzere Türkiye’de büyük ölçekli şekerleme ve tatlı üretim tesisi kurmak için işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 98 41 343 28221-4
Cep Telefonu: + 98 91 411 56 799 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

REZA POURAZIM  /  Tebriz

Dr. Nikk şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Gıda, tarım, ithalat, ihracat ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Tebriz Ticaret, Sanayi, Madenler ve Tarım Odası üyesidir.

Başta gıda, tarım ve turizm sektörleri olmak üzere İran pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile işbirliği görüşmesi yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 98 41 332 49 101-06
Cep Telefonu: + 98 914 406 1191 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ALİ SEDAGHATİ  /  Erdebil

Gıda üretimi konusunda faaliyet gösteren Novard Gostar Ardabil firmasında üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadır.

Başta tarımsal üretim yapanlar ve gıda üreticileri olmak üzere İran pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 98 914 809 69 72 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Karadağ

ELDIN LJAIC  /  Podgorica

Mimarlık ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Studio 84 şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Şirket mimari projeler, grafik ve teknik tasarım, mobilya tasarım yapmaktadır. Ayrıca; mimarlık projeleri konusunda ve inşaat uygulamalarında danışmanlık yapmaktadır.
Karadağ Mimarlar Odası üyesidir.

Başta mimarlık ve inşaat şirketleri olmak üzere Karadağ pazarına ilgi duyan sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 382 67 537 775 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kazakistan

KUANYSH TURABAYEV  /  Almaty

ADK Index Ltd. şirketinde üst düzey yöneticidir. Şirket EPS (strafor), poliüretan vb dekorasyon malzemeleri üretimi yapmaktadır.

İnşaat malzemesi ve inşaat makineleri üreticileri ile Kazakistan ve Rusya pazarına yönelik işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 7 727 391 01 11 - + 7 727 391 01 00
Cep Telefonu: + 7 701 228 88 88 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OLZHAS OMAROV  /  Nur-Sultan

Cashper şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Tarımsal üretim, Agroturizm, rulo çim üretimi, hayvancılık, reklamcılık ve maden sektöründe faaliyet göstermektedir.

Tarımsal üretim ve turizm başta olmak üzere Kazakistan ve Rusya pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile görüşmek ve işbirliği yapmak istemektedir.

Whatsapp Telefonu: + 7 771 731 88 77 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cep Telefonu: + 7 771 668 88 88

ISLAM RASHIDOV  /  Nur-Sultan

İlaç üreten ve dağıtımını yapan KRKA firmasında üst düzey yöneticidir. ATAMEKEN Ulusal Girişimciler Odası üyesidir.

İlaç üretimi ve toptan ticareti yapan firmalar başta olmak üzere, medikal malzeme üretimi ve ticareti sektöründe faaliyet gösteren şirket temsilcileriyle görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 8 701 081 03 78
Cep Telefonu: + 7 702 109 09 01 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

RUSLAN KADYROV  /  Nur-Sultan

Elektrikli ekipman ve otomasyon cihazları üretimi yapan Tornado Modular Systems şirketinin üst düzey yöneticisidir. ATAMEKEN Uluslar Girişimciler Odası üyesidir.

Elektronik cihaz üreticileri, elektrikli makine üreticileri ve otomasyon konusunda faaliyet gösteren şirketleriyle görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 7 747 650 45 88
Cep Telefonu: + 7 771 247 57 40 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kırgızistan

TALANTBEK MATKERİM UULU Bişkek

UBS Transit A.Ş. şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Lojistik ve taşıma sektöründe faaliyet göstermektedir. Kırgızistan Cumhuriyeti Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Şirketleri Birliği’nde Transport ve lojistik biriminin de yöneticisidir. Kırgız Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir.

Taşımacılık, depolama, gümrükleme vb lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle işbirliği yapmak istemektedir.

Cep Telefonu: + 996 779 88 08 32 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Cep Telefonu: + 996 709 88 08 32 e-posta : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ZAMİRBEK ASHIRBAEV  /  Bişkek

Tarımsal üretim yapan ve tarım sektöründe eğitim veren Natural Agro LLC ve Oasis Agro LLC şirketlerinde üst düzey yöneticidir. Şirket yüksek kaliteli yem üretmektedir. Ayrıca tavukçuluk sektöründe faaliyet göstermek isteyenler için eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ülkedeki soya ve buğday üretiminde verimliliği arttırmak amacıyla, ABD’den tarım uzmanları davet ederek, eğitim programları düzenlemektedir. Şirketin Kazakistan’ın Almaty ve Tacikistan’ın Hudjant şehirlerinde şubesi vardır. Özbekistan’da yeni şube açılması planlanmaktadır. Şirket, Avrasya İş Kulubü, Tarımsal Gelişim Birliği, Bişkek Belediyesi Yatırım Konseyi ve Kırgız Tavukçuluk Birliği üyesidir.

Başta tavukçuluk sektöründe cihaz ve ekipman üreticileri, yem üretimi yapan şirketler başta olmak üzere, tarımsal üretim yapan şirketlerle görüşmek ve Avrasya pazarı için işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 996 559 77 88 85
Cep Telefonu: + 996 557 00 44 08 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

RUSLAN SYDYKOV  / Bişkek

Agro Mekanik LLC şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. A New Holland ve Case markalarının Kırgızistan ve Tacikistan genel bayisidir. Alpler ve Agromaster tarım ekipmanı markalarının Kırgızistan temsilcisidir. Tarım makineleri ve ekipmanları ticareti yapmaktadır.

Başta tarım ve inşaat makineleri üreticileri olmak üzere, Kırgızistan pazarına ilgi duyan sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 996 706 77 33 00 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ERNİS ABDIKEEV  /  Bişkek

OŞ Asansör şirketinin sahibi üst düzey yöneticisidir. Şirket, yeni ve eski yüksek binalara asansör kurmakta ve bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Başta asansör üreticileri olmak üzere inşaat makineleri üreticileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 996 312 56 01 29
Cep Telefonu: + 996 557 97 77 47 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ADILET KADYRAKUNOV   /  Bişkek

Uluslararası piyasada şirketler için her seviyede eleman temin eden bir insan kaynakları firması olan İnfo Group’ta üst düzey yöneticidir. Şirket eleman temini konusunda Türk şirketleri ile yoğun olarak çalışmaktadır. Ayrıca, Özel İstihdam Büroları Derneği Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Kırgızistan’dan eleman temin etmek isteyen şirketlerle görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 996 706 41 74 15
Cep Telefonu: + 996 708 57 77 17 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ADILET ABISHOV  /  Bişkek

Bürkütt adlı aile şirketinin ortağı ve üst düzey yöneticisidir. Şirket turizm sektöründe faaliyet göstermekte, uçak bileti ve seyahat organizasyonları yapmaktadır. Şirket ayrıca Türkiye ve Kırgızistan arasında ithalat ve ihracat yapmakta, uçak ve karayolu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Orta Asya ülkelerine açılmak isteyen üretici firmaların temsilcileri ile görüşmek istemektedir. Ayrıca turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 996 705 19 55 61
Cep Telefonu: + 996 551 19 55 61 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kosova

NECMETTİN PİNDUK  /  Prizren

Financial Consultant-D firmasında yöneticidir. Şirket, yerli ve yabancı firmalara şirket kurulumu, muhasebe, mali danışmanlık, faaliyet izni ve diğer belgelerinin temini konularında faaliyet göstermektedir.

Kosova pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 383 49 562 786 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Türkiye Telefonu: + 90 506 056 94 06

KKTC

İSMAİL KUTUP  /  Gazimağusa

Osman Kutup Ltd. adlı aile şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Her türlü kumaş ithalatı ve satışı, her türlü perde tasarım ve dikişi ile çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, masa örtüsü, peçete, minder örtüsü vb ev tekstili üretimi konularında faaliyet göstermekte, ayrıca genel ithalat ve ihracat yapmaktadır. Ayrıca, her türlü avcılık ve atıcılık malzemesi (Av tüfeği, hava tüfeği, fişek, elektronik köpek eğitim tasmaları vb.) doğa sporları ve kamp malzemeleri ithalatı ve ihracatı yapmaktadır.

Ev tekstili üreticileri, av ve spor malzemesi üreticileri ve tedarikçileri ile görüşmek istemektedir. Ayrıca, KKTC’de üretilen zeytin yağı, pekmez vb tarımsal ürünlerin ithalatı ile ilgilenen firmalarla işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: +90-392-366 60 41/366 43 35 e-posta:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cep Telefonu: +90 542-853 84 11 e-posta:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kuzey Makedonya

BERAT ALIJI  /  Slovenya-Ljublajana + Üsküp

Alijı Arhitekture Berat Alıjı S. P, BTT& FAS Arhıtecture d.o.o şirketinin sahibidir. Mimari projeler ve inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Ayrıca, turizm İşletmeciliği (butik otel, hostel, apart), gıda sektörü (toptan döner et dağıtımı, restoran işletmeciliği), ithalat ve ihracat (sebze, meyve, inşaat malzemeleri) konularında sektörlerinde faaliyet gösteren aile şirketinin ortağı ve yöneticisidir. Slovenya Mimarlar Odası, Makedonya Türkiye Mezunları Derneği üyesidir.

Mimarlık, inşaat, turizm, gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle ve genel ticaretle ilgilenen firmalarla görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 386 407 877 86 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Moldova

NICOLAI MIHAILOV  / Komrat

SRL Avtomirat firmasın üst düzey yöneticidir. Şirket tarımsal üretim yapmakta, buğday, arpa, ay çiçeği, mısır, üzüm yetiştirmektedir. Ayrıca, oto tamir ve bakım servis işletmekte ve ülke içinde karayolu yük taşımacılığı yapmaktadır.

Tarımsal üretim konularında faaliyet gösteren firma temsilcileri ile görüşmek istemektedir. Özellikle seracılık sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 373 298 278 88
Cep Telefonu: + 373 791 445 66 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cep Telefonu: + 373 691 445 66
Cep Telefonu: + 373 691 237 45

VLADIMIR ROTARI  /  Komrat

Bizim Art firmasının sahibidir. Serada üretim yapmaktadır.

Tarımsal üretim şirketleri, sera ve güneş enerjisi konularında faaliyet gösteren şirket temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 373 226 041 04
Cep Telefonu: + 373 696 784 00 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Özbekistan

KHURRAM AKBAROV  /  Taşkent

Bright Lighting Elektro firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Elektrik ve aydınlatma malzemeleri üretimi, toptan ve perakende ticareti elektrik ve aydınlatma malzemeleri ithalatı ve ihracatı yapmaktadır..

Başta elektrik ve aydınlatma malzemeleri üreticileri olmak üzere, inşaat malzemeleri üreticileri ve toptan ticareti ile ilgilenen sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 998 901 67 25 26
İş Telefonu: + 998 900 04 77 76
Cep Telefonu: + 998 909 83 24 14 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ERKIN SHERMANOV  /  Taşkent

Tarımsal üretim ve hayvan yetiştiriciliği konularında faaliyet gösteren Humayun Uralov şirketinde üst düzey yöneticidir. Şirket kendi çiftliklerinde pamuk, buğday, meyve, sebze yetiştirmekte, et ve süt üretimi yapmaktadır. Özbekistan Çiftçiler Birliği üyesidir.

Tarımsal üretim ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren şirket temsilcileri ile görüşmek ve işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 998 90-265 50 60
İş Telefonu: + 998 99-550-71-01 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

TULKİN NORBEKOV  /  Taşkent

Kırtasiye ürünleri üretimi ve toptan satışı alanında faaliyet gösteren Kans Shop şirketinde üst düzey yöneticidir. Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odasına üyedir.

Kırtasiye malzemesi üreticileri, kırtasiye üretiminde kullanılan ekipmanların üreticileri ile görüşmek istemektedir. Ekipman üretimi için yatırımcı ortak arayışındadır. Seracılık sektöründe işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 998 97 431 84 84 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

MARDANOV RUSTAM KHURRAMOVICH  /  Taşkent

T.C. Taşkent Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nde yerel uzman olarak görev yapmaktadır.
Özbekistan pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: + 998 712 33 29 19
Cep Telefonu: + 998 909 10 57 98 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Rusya Federasyonu

ALBİNA SHAVALEEVA  /  Ufa-Başkurtistan

Yedek parça, ekipman, kauçuk ürünleri, rulman ticareti konusunda faaliyet gösteren Yuzh Ural Snab şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Başkurtistan Girişimciler Derneği üyesidir.

Rusya pazarına ilgi duyan başta ekipman ve yedek parça üreticileri olmak üzere, tüm sektör temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

İş Telefonu: +7 917 042 18 41 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELMİRA ERZHANOVA  /  Tataristan-Kazan

Emlakçılık, vergi danışmanlığı ve sigortacılık konularında faaliyet gösteren Triumf şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir.

Turizm ve emlak sektöründe faaliyette bulunan şirket temsilcileri ile işbirliği görüşmesi yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 7 843 203 37 83 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cep Telefonu: + 7 917 937 15 72 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

MİKHAİL PAVLOV  /  Şupaşkar-Çuvaşistan

PGK,Volga Premium, Kombinat Pinanya1 şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir. Şirket, otel işletmeciliği, hazır yemek (catering) hizmetleri ve mobilya üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Kombinat Pitanya Odası üyesidir.

Mobilya üreticileri ile görüşmek istemektedir. Ayrıca turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketlerle işbirliği yapmak istemektedir. Hamam, sauna kurmak ve işletmek konularında deneyimli firmalarla işbirliği yapmak istemektedir..

İş Telefonu: + 7 835 232 02 22
İş Telefonu: + 7 835 232 57 77
Cep Telefonu: + 7 903 358 12 00 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

URAL IUMAGULOV  /  Ufa- Başkurtistan

Petrol ve gaz sektöründe faaliyet gösteren, üretim ticaret ve tedarik işleri yapan Eurasia PetroTech Ltd. şirketinde üst düzey yöneticidir. Şirket, Türkiye’den başta mobilya olmak üzere, çeşitli ürünler ithal etmektedir. ABC Girişimcilik Derneği üyesidir.

Başta mobilya üreticileri olmak üzere Rusya pazarına ilgi duyan tüm sektör temsilcileri ile görüşmek ve işbirliği yapmak istemektedir.

Cep Telefonu: + 7 917 777 79 78 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

AİVAZ SHAVKATOV  /  Krosnadar

Tavuk eti, kümes hayvanları ekipmanları üreten İp Sevketov Sevket aile şirketinin ortağı ve yöneticisidir.

Başta tavuk eti ve kümes hayvanları ekipmanları üreticileri olmak üzere, Rusya pazarına ilgi, duyan tarımsal üretim şirketleri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 7 928 489 80 38

e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SOLIZHAN PASHALIEV  /  Krosnadar

Çiftlik ekipmanları, büyükbaş hayvan ekipmanları, besi ekipmanları, kasap malzemeleri üretimi konularında faaliyet gösteren Solizan Pasaliev İp şirketinin sahibi ve üst düzey yöneticisidir.

Tarımsal üretim yapan şirketler ve tarım makineleri imalatçıları ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: +7 906 494 60 33 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ABDULMUSLIM GASANDUSENOV  /  Dağıstan

Seracılık, inşaat malzemeleri, inşaat, metal sanayi konularında faaliyet gösteren IP Gaciev Ali Maoomedkamilevich şirketinde üst düzey yöneticidir.

Seracılık sektöründe faaliyet gösteren şirketler, inşaat malzemesi üreticileri ve metal sanayii alanında faaliyet gösteren şirket temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 7 960 407 24 24
Cep Telefonu: + 7 988 207 24 42 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tacikistan

DİLSHOD KARİMOV  /  Duşanbe

Matbaacılık sektöründe faaliyet gösteren LLC Grafika Print şirketinde yöneticidir.
Şirket, Türkiye’den matbaa makineleri, matbaa yedek parçaları, ekipmanları ve matbaa malzemeleri temin etmektedir.

Matbaa makineleri üreticileri başta olmak üzere, ambalaj üreticileri, matbaa şirketleri ile görüşmek ve işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 992 911 03 00 06
Cep Telefonu: + 992 988 48 00 06 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Türkmenistan

JAHAN BAYRAMOVA  /  Aşkabat

Yerli ve yabancı şirketlere pazar araştırması, danışmanlık, ithalat, ihracat işlemleri, gümrük işlemleri, muhasebe, faaliyet izni ve diğer belgelerinin temini ve dokümantasyon hizmeti veren Keremli Ocak IE aile şirketinin ortağı ve yöneticisidir.

Türkmenistan pazarına ilgi duyan şirketlerle görüşmek ve işbirliği yapmak istemektedir.

İş Telefonu: + 993 65 80 69 71
Cep Telefonu: + 993 65 90 57 71 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

MYRATBERDI GYLYJOV  /  Aşkabat

Genel ticaret, petrol ve doğalgaz sektöründe servis hizmeti veren Gızıl Peykam şirketinin üst düzey yöneticisidir. Sanayiciler ve Girişimciler Birliği üyesidir.

Temizlik malzemesi üreticileri, seracılık, meyveli ağaç yetiştirme konularında faaliyet gösteren şirket temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 993 627 580 24
Cep Telefonu: + 993 640 669 97 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

AZAT PIRIYEV  /  Aşkabat

Otomotiv sektöründe yedek parça ithalatı konusunda faaliyet gösteren şirket sahibidir.

Tarımsal üretim yapan, seracılık, meyveli ağaç yetiştiriciliği ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren şirket temsilcileri ile görüşmek ve işbirliği yapmak istemektedir.

Cep Telefonu: + 993 641 397 81 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BASHIM YAZLYYEV  /  Aşkabat

Elektrik malzemeleri ve inşaat malzemeleri ithalatı yapan şirket sahibidir.

Elektrik malzemeleri ve inşaat malzemeleri üreticisi şirket temsilcileri ile görüşmek ve bayilik anlaşmaları yapmak istemektedir.

Cep Telefonu: + 993 63 20 75 64 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ukrayna

FIKRET ABDULLAIEV  /  Kiev

Danışmanlık, inşaat malzemeleri ve elektrik malzemeleri ticareti konusunda faaliyet gösteren Amir firmasının sahibi ve üst düzey yöneticisidir.

Elektrik ve inşaat malzemesi üreticileri başta olmak üzere, Ukrayna pazarına ilgi duyan şirket temsilcileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 7 978 097 52 21 e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yunanistan-Batı Trakya

ENGKIN ALI  /  Gümülcine

Enerji sektörü ve alternatif enerjiler güneş enerjisi sektöründe danışmanlık ve projelendirme, enerji verimliliği ve teknik danışmanlık, elektrik malzemesi toptan satış ve sigorta faaliyetleri konularında faaliyet gösteren Innovative Michaniki Energy & Insurance şirketi sahibidir.

Yunanistan Teknik Odası (TEE) ve Batı Trakya Azınlığı, Yüksek Tahsilliler Derneği üyesidir.
Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile işbirliği yapmak istemektedir. Ayrıca Balkanlar piyasasına ilgi duyan tarım makineleri üreticileri ile görüşmek istemektedir.

Cep Telefonu: + 306 938 89 17 39 e-posta : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
e-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2019 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.