BUTSO’dan İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Yardımı Paketleri

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), her Ramazan ayında yaptığı, gıda yardımlarını, bu yıl da sürdürdü, Burdur’da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği yardım kampanyası bu Ramazan ayında devam etti. BUTSO, ihtiyaç sahibi bir ailenin temel ihtiyaçlarını, bir süre de olsa karşılayacak gıda poşetlerini hazırladı. Gıda maddeleri Burdur esnafından satın alındı.

Her yıl olduğu gibi söz konusu temel gıda yardım paketlerini, yine ihtiyaç sahiplerine en uygun ulaştırma yöntemi olan Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri eliyle ve ayrıca, Oda’ya başvuran ihtiyaçlılara dağıtmak şeklinde gerçekleştirdi.
Yapılan yardımlarla ile ilgili açıklamalarda bulunan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik: “Her sene Ramazan ayında sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaparak, Ramazan ayının bereketini paylaşmak, yardımlaşmanın en büyük değerlerimizden biri olduğunu yaşamak ve yaşatmak adına sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin göndermiş olduğu ve odamızın da ilave ettiği kaynak neticesinde, gıda yardımı paketleri hazırlatılarak Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardım paketleri ulaştırılıyor. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşen sosyal sorumluluk vazifesini yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle, Mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine, ilimize ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2019 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.