BUTSO’DAN İKİNCİ ÖNERİ PAKETİ TOPLANTISI

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası,  tarım ve hayvancılık sektörlerindeki ikinci öneri paketi toplantısını gerçekleştirdi.

BUTSO Meclis Salonundaki toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yoran katıldı.

Temmuz ayındaki ilk toplantıda “Birinci Ekonomi Öneri Paketi”nin basın ve kamuoyuyla paylaşıldığını kaydeden BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Ağustos ayında da ilgili sektörlerdeki paydaşların görüşlerini de alarak, tarım sektörü ve hayvancılık sektörü hakkındaki tespit, görüş, öneri ve tavsiyeleri içeren öneri paketlerini açıkladı.

Başkan Yusuf Keyik, Burdur ve Batı Akdeniz Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye genelini ilgilendiren hususları değerlendirdiklerini belirtti. Başkan Keyik, tarım ve hayvancılık sektörlerindeki “İkinci Öneri Paketi”ni ilgili bakanlıklara ve kurumlara, ilgili bürokratlara ve kişilere,  TOBB’a, ülke genelindeki tüm oda ve borsalara da servis ederek tarım ve hayvancılıkta sürdürülebilir gelişme ve kalkınmaya bir nebze olsun destek vermek amacında olduklarını ifade etti.

(BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’in Tarım ve Hayvancılık Sektörleri hakkındaki öneri paketleri ektedir.)

Ek1: Tarım Sektörü Öneri Paketi

Ek2: Hayvancılık Sektörü Öneri Paketi

Haber fotoğrafları:
 

Tarım ve Hayvancilik Oneri Paketi (01)
Tarım ve Hayvancilik Oneri Paketi (02)
Tarım ve Hayvancilik Oneri Paketi (03)
Tarım ve Hayvancilik Oneri Paketi (04)
Tarım ve Hayvancilik Oneri Paketi (05)

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: 0 248 234 62 05 pbx Faks: 0 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © 2019 butso.org.tr | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.