Skip to main content

Burdur 2’inci Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Sn. Türker Öksüz başkanlığında yapıldı.

Toplantıya başta Sn. Valimiz olmak üzere 2. OSB müteşebbis heyetinde yer alan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Genel Sekreter Asım Ertilav, İl Özel İdaresi, Burdur Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası’nın meclis üyeleri katıldı.
Bilgilendirme sunumuyla başlayan toplantı, gündemde yer alan faaliyet ve denetim kurulu raporları, gelir-gider tablosu ve bilançosunun okunarak görüşülmesi, ilgili mevzuat ve idari yönden alınması gereken kararlar, OSB’ye ait İŞGEM Atölyelerinin kira bedelleri ile firmalara sunulan diğer hizmet bedellerinin görüşülerek karara bağlanması ile sona erdi.
 
 
 
 

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: +90 248 234 62 05 pbx Faks: +90 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © butso.org.tr | Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.