Skip to main content

Bilgi İşlem Memurluğu

ÖZET GÖREV TANIMI:
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odamız arasında bilgi akışının sağlanması, TOBB ile Odamız arasında Üyelik sisteminin işlerliği ve sürekliliğinin sağlanması, Odamız basılı ve görsel yayın ve yayımlar ile ilgili çalışmalar yapmak, Elektronik ve mekanik cihazların bakım ve onarımı, kullanabilirliğinin sağlanması.

SORUMLULUKLAR:
1. Sistem Güvenliği: Üyelik sisteminin güvenliği; TOBB-Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği serverleri tarafından karşılanmaktadır. Odamız bilgisayarlarındaki programların ve dosyalamaların aylık periyodlarla yedeklemek, saklamak. Kullanılan bilgisayarlarda sertifikalı programların kullanılmasını sağlamak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odamız arasında bilgi akışının sağlanması.
2. Web Sitesi: Odamız web sitesinin Akreditasyon ve Kalite Yönetim sistemine uygun olarak dizayn etmek, duyuru ve bilgilendirmelerin yapılması, verilerin güncel kalmasını sağlamak.
3. Toplantı Salonları ve Binanın Genel Ses, Işık, Elektronik Sistemlerinin Kontrol ve İdaresi : Toplantı salonlarında ses, görüntü ve ışık sistemlerinin idaresi, kontrolünün sağlanması, binada da genel olarak kurulu ve/veya kurulacak kamera, ses ve ışık sistemlerinin kontrolünün ve idaresinin yapılması. Bina elektrik sistemlerinde meydana gelen arızaların giderilmesinin sağlanması, tekrarlanmaması için önlemlerin alınması, binada mevcut elektrikli ve elektronik kapıların kontrolünün yapılması, olası arızaların giderilmesi için teknik destek verilmesi, hizmet binası ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü ve çalıştırılması, bakımlarının yapılmasının sağlanması.
4. Basılı ve Görsel Yayınlar: Oda Dergisi, bülteni, Afiş, CD, v.d. her türlü kitap, basılı ve görsel yayınlara ait tasarım, dizayn, grafik ve dizgi çalışmaları yaparak basıma hazır hale getirmek, Basım için araştırmalar yapmak.
5. Demirbaş ve Sarf Malzemeleri: Oda bünyesinde kullanılan ve kullanılacak olan her türlü demirbaşın bakım ve onarımını yapar-yaptırır, İhtiyaç duyulan demirbaş, cihaz ve malzemeler için Genel Sekreterliğe teklifte bulunmak, Her türlü elektronik, teknik makine ve cihazlar ile sarf malzemeleri hakkında araştırma yapmak, teklif almak.
6. Genel Sekreterlik Tarafından Verilen Oda ile ilgili Diğer Görevleri Yerine Getirmek.

Hulusi İLHAN
Bilgi İşlem ve Görsel Medya Uzmanı
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 248 234 62 05 (126)

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: +90 248 234 62 05 pbx Faks: +90 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © butso.org.tr | Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.