BUTSO Başkanı Keyik: “Şeker sorunu çözüldü; tadımız bozulmayacak”
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’in, Burdur gıda esnafının şeker sıkıntısının giderilmesine ilişkin yaptığı çalışmalar sonuç verdi; şeker sorunu çözüldü.
Sorunun çözümünde ilgilerini esirgemeyen yetkililere ve destek olan Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür eden Keyik, açıklamasını şöyle tamamladı:
“Başta, Burdur Şeker Fabrikamızın Müdürü ve ekibi olmak üzere, Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü’ne, girişimlerinden dolayı çok değerli Milletvekillerimize ve bu çalışmada bize destek veren tüm sivil toplum örgüt başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Burdur şekersiz kalmayacak, tadımız bozulmayacak.”