Skip to main content

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramının 104. Yılı Kutlu Olsun

Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Geride kalan 104 yılın bağımsızlığımızın kanıtı olduğunu kaydeden Başkanımız Yusuf Keyik; "23 Nisan 1920'de kurulan Meclis ile Yüce Türk Milleti, bu topraklarda esaretin asla kabul edilmeyeceğini bütün dünyaya göstermiştir. Geride kalan 104 yıllık süre de bunun en büyük kanıtıdır” dedi.

Başkanımız Yusuf Keyik , Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin milletin temsilcisi ve bağımsız yaşama iradesinin de sembolü olduğunu vurgulayarak; “23 Nisan 1920, milletimizin kendi tarihini kendisinin yazmaya başladığı gündür. Milletin canıyla, kanıyla elde ettiği egemenliğin simgesi olan Meclisimizin kuruluş günü, çocuklara ve yeni nesillere armağan edilmiştir. Kuruluşumuzun ve kurtuluşumuzun sevk ve idaresini yapan Meclisimiz, Aziz Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği fedakârlıkların unutulmaz bir timsali olmuştur” şeklinde konuştu.

23 Nisan’ın dünyadaki tüm çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Keyik: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye'nin aydınlık geleceği çocuklara emanetidir. Bu bayram, dünyada çocuklara armağan edilen barışın ve kardeşliğin simgesi olan ilk ve tek bayramdır. 23 Nisan’ı çocuklarımıza armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Meclisimizde kuruluşundan itibaren katkısı bulunan tüm büyüklerimizi ve bu kuruluşun mimarı aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum, gazilerimize de esenlik ve sağlık diliyorum.

Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve Milli Egemenliğimizin 104. yılını en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Yararlı Linkler

İletişim

0 248 234 62 05

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Medya

Adres: Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil DEMİRÖRS Cad. No: 2 Burdur Türkiye Telefon: +90 248 234 62 05 pbx Faks: +90 248 233 67 34
Bu site, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Servisi tarafından hazırlanmaktadır. | Tüm hakları saklıdır. | © butso.org.tr | Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.